Özgeçmiş

Firmamız Haydar KOCAER tarafından 1989 yılında şahıs firması olarak kurulmuş ve 1993 yılından itibaren şirketleşerek nakliyat ve hafriyat sektörüne girmiş, yaklaşık 32 yıldır Konya ili ve iç Anadolu çevresinde nakliyat , hafriyat işleri , alt yapı çalışmaları , müteahhitlik hizmeti , dolgu çalışmaları ve yol çevre düzenleme işleri gibi faaliyet alanlarında günden güne araç sayısını ve iş kapasitesini geliştirerek, yeterli tecrübeli personele ve deneyimli kadroya sahiptir ve halen faaliyetini kendi binasında sürdürmektedir.

Firmamız 1993 yılında faaliyetlerine 1 adet 950 B İş Makinası ve 3 adet kamyonla başlamış ve şu anda 27 adet çekici , 27 adet yarı römork , 13 adet damperli kamyon, 5 adet Caterpillar Marka Kazıcı ve Yükleyici iş makinası , 1 adet 423F iş makinası , 2 adet 434E iş makinası , 1 adet 140 H Greyder, 140 M Greyder , 5 adet silindir , 9 adet Caterpillar Ekskavatör , 1 adet Flerixo hidrolik delici ve 2 adet Rammer hidrolik kırıcı, 2 adet tanker , 3 adet arazöz , 1 adet 160 ‘lık konkosör tesisi ile faaliyetine gün geçtikçe büyüyen bir ivme ile devam etmektedir.

Firmamız 2012 yılında, Konya Eğribayat mevkiinde bulunan kırma taş tesisini ve ayrıca 2014 yılında Konya Çumra ilçesi seçme köyünde kırma taş tesisi ve bir de 2015 yılında Konya ili Çumra ilçesi’nde petrol istasyonu firma bünyesine katmış bulunmaktadır. Ayrıca firmamızın Büsan 4 sanayi sitesinde , 3.500 metre kare açık ve 3.500 metre kare kapalı alan olmak üzere toplamda 7000 metre kare alana sahip 3 adet fabrika binası bulunmaktadır.

Çalışmalarının her aşamasınada, kendi standartlarını aşan bir kalite anlayışını benimseyen firmamız özellikle büyük ölçekli hafriyat işleri ve altyapı kollarında kayda değer bir bilgi birikimine sahiptir. Geniş ve teknolojiye uygun makine parkımız ve tecrübeli uzman kadromuz ile konya’daki her çeşit Hafriyat-Nakliyat, kırmataş, ve stabilize temini ile fabrika ve bina dolgu işlerine kısa zamanda çözüm üretmekteyiz.

Hafriyat işlerimiz yapılırken müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, söz erdiğimiz tarihte teslim etmekteyiz. Hafriyat işi öncesi bölgenin jeolojik yapısını inceleyerek , fiyat verirken sizi yanıltmayacak deneyime sahip iyi bir ekiple zamanında iş teslimi her zaman referansımız olmuştur.

Firmamızın şuanda ödenmiş sermayesi 22.000.00,00 TL’dir.

Firmamız gelişen teknolojiyle birlikte aynı parallele yürümeye devam eden ve her geçen gün kendini yenileyen özelliğiyle Konya ve Türkiye ‘de önde gelen firmalar arasında yeralmak için çok çalışan ve çaba gösteren bir firmadır.